Jona s.r.o.® 

 

 :. úvod    :. kontakt    :. služby    :. ceník    :. JONA s.r.o
Pomáháme pečovat o Vaše zdraví
Nečekejme až přijde nemoc! Buďme rychlejší!

• Bolí Vás záda nebo máte pohybové potíže?
• Cítíte často únavu nebo napětí?
• Máte zdravotní potíže neznámé příčiny?
• Máte problémy s nadváhou?
• Trápí Vás nervozita, úzkosti, deprese?
• Chcete zlepšit svoji fyzickou i psychickou kondici?
• Chcete preventivně kontrolovat své zdraví?

V těchto a dalších případech je Vám připraven pomoci tým zkušených pracovníků a specialistů společnosti Centrum zdraví JONA pomocí nejmodernějších metod. Zaměřujeme se především na hledání a nápravu příčin Vašich potíží, nikoliv pouze na tlumení jejich následků. Nečekejte, až se potíže rozvinou do stádia nevratných změn, ale pracujte na svém zdraví preventivně. Každá porucha v těle vyvolává další potíže. Proto je důležité pečovat o své zdraví i v případě, kdy již došlo k jeho narušení a zabránit dalšímu šíření poruch.

Základem naší práce je individuální a celostní přístup
Každý člověk je jiný, neopakovatelný jedinec s neopakovatelnou kombinací nerovnováh a potíží. Stejné potíže mohou mít různou příčinu, a proto je nutné vždy nahlížet na tělo jako celek a individuálně volit vhodná opatření. Používáme nejmodernější počítačové diagnostické metody, které umožňují provedení celostní analýzy s využitím poznatků z různých oborů medicíny i tradičních postupů a technik.

Adresa
Centrum zdraví JONA s.r.o., K Blahobytu 1596, 530 02 Pardubice
telefon: 721 800 500, 466 530 296, 724 965 479
Provozovna v Praze
Centrum zdraví JONA s.r.o., Na Bučance 7, 140 00 Praha 4
telefon: 601 248 037
e-mail: centrum.zdravi@jona.cz – www: centrumzdravi.jona.cz
Aktuality

Zatočte s bolestí zad

Evoluční hubnutí - individuální cesta k optimální hmotnosti těla

Věnujte dárkový poukaz na služby a zboží. Poukaz vytvoříme na základě Vaší objednávky. Může být na jméno nebo na držitele, na vybranou službu nebo na odběr služby v uvedené hodnotě.

Nabízíme Vám službu – NORDIC WALKING – Severská chůze s hůlkami. Velmi vhodná pro zlepšování zdravotní kondice každého bez ohledu na talent, kondici i věk. Lekce vedou instruktoři vyškolení Českou asociací Nordic Walking.
Přijďte si Nordic Walking vyzkoušet – termíny výcvikových lekcí

Můžete využít i služeb naší provozovny v Praze 4, Na Bučance 7 (ze stanice metra Vyšehrad asi 300 metrů podél Kongresového centra vpravo).

Upozorňujeme na naše služby – vyšetření funkce nohy, individuální úpravu vložek do obuvi, speciální lékařské vyšetření kvality vlasů a posouzení příčin případných potíží s kvalitou vlasů a jejich růstem.

Pozvánky na další akce...

Copyright by JONA s.r.o. © 2004-2018. Všechna práva vyhrazena.