Jona s.r.o.® 

 

 :. úvod    :. kontakt    :. služby    :. ceník    :. JONA s.r.o
Kde nás najdete – PARDUBICE
Nečekejme až přijde nemoc! Buďme rychlejší!

Adresa pardubického centra
Centrum zdraví JONA s.r.o.
K Blahobytu 1596, 530 02 Pardubice
telefon: 721 800 500, 466 530 296, 724 965 479
e-mail: centrum.zdravi@jona.cz
www: centrumzdravi.jona.cz

Provozovna v Praze
Centrum zdraví JONA s.r.o.
Na Bučance 7, 140 00 Praha 4
telefon: 601 248 037
mapa a příjezdová trasa

Doprava v Pardubicích
trolejbusem: č. 1 a 7 zastávka Gorkého
autobusem: č. 6 zastávka Zborovské náměstí (jezdí od nádraží)
jízdní řády: www.dpmp.cz/rady.php
autem: možno parkovat přímo v ulici K Blahobytu nebo Češkova – popis příjezdových tras skrytí příjezdových tras.

Kliknete-li na mapu, zvětší se Vám:
Klkněte na mapu a zvětší se vám

Popis příjezdových tras:
Příjezd z Hradce Králové:

Vzhledem k rekonstrukci nadjezdu u Parama doporučujeme sjet již na první křižovatce ke Glóbusu a pokračovat stále po hlavní do centra Pardubic. Za mostem na křižovatce u zimního stadiónu rovně, na další křižovatce u Obchodního Centra Pardubice opět rovně, pokračujete do podjezdu a na světelné křižovatce za podjezdem rovně. Za světelnou křižovatkou odbočit do druhé ulice doprava.
Nejlépe zaparkovat v ulici Češkova nebo V Ráji. Pozor – K Blahobytu je jednosměrka směrem na západ!
Ulice K Blahobytu v té části, kde je Centrum zdraví je jednosměrná směrem na západ. Ta část, která je jednosměrná na východ, je na opačnou stranu od hlavní silnice

Příjezd od Prahy, Chlumce na Cidlinou a Lázní Bohdaneč:
Z Chlumce na Cidlinou, v Novém Městě odbočit na Pardubice, projet Lázněmi Bohdaneč, Rybytvím, Semtínem a na nadjezdu před Globusem odbočit vpravo na rychlostní silnici od Hradce Králové. Dále je to stejné jako od Hradce.

Příjezd od Prahy a Přelouče:
Příjezd přes Staré Čivice a Svítkov, za závodištěm (míjíte po pravé straně) na nadjezdu za rafinérií Paramo světelná křižovatka, za ní za benzínovou pumpou první ulicí vpravo a druhou ulicí vlevo (Gorkého ul.). Nejlépe zaparkovat v ulici Češkova nebo V Ráji. Pozor – K Blahobytu je jednosměrka směrem na západ!
Ulice K Blahobytu v té části, kde je Centrum zdraví je jednosměrná směrem na západ. Ta část, která je jednosměrná na východ je na opačnou stranu od hlavní silnice.

Příjezd od Chrudimi:
Z hlavní silnice, která vede od Chrudimi sjet na odbočce následující za světelnou křižovatkou k Dražkovicím (uvidíte před sebou nadjezd). Z nadjezdu sjedete na kruhový objezd a zde odbočíte na Pardubice. Pokračovat rovně směr centrum a za světelnou křižovatkou u kasáren (Zborovské nám.) druhá ulice vlevo je K Blahobytu, sídlo Centra zdraví po pravé straně.
Pokud u Dražkovic zapomenete odbočit, nic se neděje, jeďte dál až k další světelné křižovatce u rafinérie Paramo, zde vpravo a pak už je to stejné, jako od Hradce Králové.

Příjezd od Holic a Sezemic:
z ulice Na Drážce na první světelné křižovatce pokračujte po rychlodráze (směr k nádraží), na druhé světelné křižovatce doprava a za ní hned na světelné křižovatce doleva, podjezdem pod tratí, až na kruhový objezd. Na kruhovém objezdu doprava až k hlavní silnici, která vede od Chrudimi (Dražkovic), zde doprava směr centrum a hned na další křižovatce doleva. Centrum zdraví JONA je po pravé straně před první křižovatkou.

Příjezd od Olomouce, Svitav, Litomyšle a Vysokého Mýta:
Můžete jet na Holice nebo Chrudim, ale zvláště v době dopravní špičky doporučujeme následující rychlou trasu, kde se vyhnete případným zácpám. Za Vysokým Mýtem odbočte doleva na Chrudim a pokračujte stále po hlavní na Chrudim. Před Chrudimí sjeďte na nový obchvat směr Pardubice. Pokračujte podle popisu příjezdu od Chrudimi.

Adresa
Centrum zdraví JONA s.r.o., K Blahobytu 1596, 530 02 Pardubice
telefon: 721 800 500, 466 530 296, 724 965 479
Provozovna v Praze:
Centrum zdraví JONA s.r.o., Na Bučance 7, 140 00 Praha 4
telefon: 601 248 037
e-mail: centrum.zdravi@jona.cz – www: centrumzdravi.jona.cz
Aktuality

Zatočte s bolestí zad

Evoluční hubnutí - individuální cesta k optimální hmotnosti těla

Věnujte dárkový poukaz na služby a zboží. Poukaz vytvoříme na základě Vaší objednávky. Může být na jméno nebo na držitele, na vybranou službu nebo na odběr služby v uvedené hodnotě.

Nabízíme Vám službu – NORDIC WALKING – Severská chůze s hůlkami. Velmi vhodná pro zlepšování zdravotní kondice každého bez ohledu na talent, kondici i věk. Lekce vedou instruktoři vyškolení Českou asociací Nordic Walking.
Přijďte si Nordic Walking vyzkoušet – termíny výcvikových lekcí

Můžete využít i služeb naší provozovny v Praze 4, Na Bučance 7 (ze stanice metra Vyšehrad asi 300 metrů podél Kongresového centra vpravo).

Upozorňujeme na naše služby – vyšetření funkce nohy, individuální úpravu vložek do obuvi, speciální lékařské vyšetření kvality vlasů a posouzení příčin případných potíží s kvalitou vlasů a jejich růstem.

Pozvánky na další akce...

 

Copyright by JONA s.r.o. © 2004-2018. Všechna práva vyhrazena.