Jona s.r.o.® 

 

 :. úvod    :. kontakt    :. služby   :. ceník    :. JONA s.r.o
Pomáháme pečovat o Vaše zdraví
Nečekejme až přijde nemoc! Buďme rychlejší!

CBG – CyberBodyGuard
CBG Vám umožní získat každodenní kontrolu nad svým zdravím a aktivně o něj pečovat. CBG využívá různé způsoby ovlivnění funkcí těla, a proto ho mohou používat jak lidé se zdravotními potížemi, tak i osoby bez potíží pro preventivní péči o své zdraví. Podle své fyzické a zdravotní kondice a pohybových schopností si vyberete nejvhodnější způsob péče o své zdraví. Pomocí CBG je možné nemoci předcházet, tj. zachytit stádium, kdy jsou vytvořeny podmínky pro její vznik a rozvoj, ale nemoc sama se ještě neprojevuje. Kromě preventivní péče o zdraví pomáhá CBG především při: – bolestech zad a kloubů, – pohybových potížích, – vadném držení těla (skoliózy), – obezitě, – poúrazových a pooperačních stavech, – dýchacích potížích (astma), – gynekologický Princip CBG je obdobný jako u CK. Využívá poznatku, že se náš pohybový aparát chová jako obrazovka, na kterou se promítají informace o fungování našeho těla.Tyto informace lze pomocí expertního a informačního systému CBG zaznamenat, rozluštit a využít pro ovlivnění naší kondice. Pohybový aparát je zároveň branou pro vstup důležitých informací pro tělo. Vybraným působením na různé části pohybového aparátu můžeme tělu zadávat potřebné pokyny pro obnovu tělesné i psychické rovnováhy.

Adresa
Centrum zdraví JONA s.r.o., K Blahobytu 1596, 530 02 Pardubice
telefon: 721 800 500, 466 530 296, 724 965 479
Provozovna v Praze:
Centrum zdraví JONA s.r.o., Na Bučance 7, 140 00 Praha 4
telefon: 601 248 037
e-mail: centrum.zdravi@jona.cz – www: centrumzdravi.jona.cz
Aktuality

Zatočte s bolestí zad

Evoluční hubnutí - individuální cesta k optimální hmotnosti těla

Věnujte dárkový poukaz na služby a zboží. Poukaz vytvoříme na základě Vaší objednávky. Může být na jméno nebo na držitele, na vybranou službu nebo na odběr služby v uvedené hodnotě.

Nabízíme Vám službu – NORDIC WALKING – Severská chůze s hůlkami. Velmi vhodná pro zlepšování zdravotní kondice každého bez ohledu na talent, kondici i věk. Lekce vedou instruktoři vyškolení Českou asociací Nordic Walking.
Přijďte si Nordic Walking vyzkoušet – termíny výcvikových lekcí

Můžete využít i služeb naší provozovny v Praze 4, Na Bučance 7 (ze stanice metra Vyšehrad asi 300 metrů podél Kongresového centra vpravo).

Upozorňujeme na naše služby – vyšetření funkce nohy, individuální úpravu vložek do obuvi, speciální lékařské vyšetření kvality vlasů a posouzení příčin případných potíží s kvalitou vlasů a jejich růstem.

Pozvánky na další akce...

Copyright by JONA s.r.o. © 2004-2018. Všechna práva vyhrazena.