Jona s.r.o.® 

 

 :. úvod    :. kontakt    :. služby   :. ceník    :. JONA s.r.o
Pomáháme pečovat o Vaše zdraví
Nečekejme až přijde nemoc! Buďme rychlejší!

Biomol – analýza stopových prvků ve vlasech
Analýza prvků, stopových a toxických prvků ve vlasech.
Vlasy citlivě reagují na nedostatky a přebytky prvků v těle.
Analýza pomůže odhalit chyby metabolismu nebo případné skryté nemoci.
Úpravou stavy, případně s použitím potravinových doplňků se ovlivní potíže.
Při analýze vlasů v laboratoři BIOMOL se stanovuje 29 prvků a jejich vzájemné poměry. Na základě těchto výsledků můžeme zhodnotit individuální nastavení metabolismu, dispozice k různým zdravotním potížím a navrhnout individuální způsob stravování – četnost a velikost jídel, vhodné a nevhodné potraviny a jejich kombinace… V případě velkých nerovnováh v obsahu prvků lze navrhnout individuální dávkování důležitých stopových prvků a vitamínů v podobě potravinových doplňků pro rychlejší obnovení rovnováhy. Máme velmi dobré zkušenosti s využíváním analýzy vlasů ve spojení s Computerovou Kineziologií u celé řady civilizačních potíží – únavových stavů, bolestí pohybového aparátu, zažívacích a metabolických potíží, gynekologických potížích, neschopnosti otěhotnět, oslabení imunity, hormonálních problémech (štítná žláza, nepravidelnosti cyklu…), psychosomatických potížích… Zvláště se zaměřujeme na chronické potíže, kde ostatní způsoby pomoci nepřinesly potřebnou úlevu. Výsledky více jak osmi tisíc analýz, které máme vyhodnoceny, ukazují, že některá stravovací doporučení, která jsou všeobecně doporučovaná jako zdravá ve skutečnosti mnoha lidem škodí. Cílenou úpravou stravy a životního stylu podle individuálního návrhu lze dosáhnout vymizení nebo alespoň významného zmírnění potíží. To, že se potíže v dalších letech již nevrací, je dokladem, že se podařilo odstranit jejich příčinu.

Adresa
Centrum zdraví JONA s.r.o., K Blahobytu 1596, 530 02 Pardubice
telefon: 721 800 500, 466 530 296, 724 965 479
Provozovna v Praze:
Centrum zdraví JONA s.r.o., Na Bučance 7, 140 00 Praha 4
telefon: 601 248 037
e-mail: centrum.zdravi@jona.cz – www: centrumzdravi.jona.cz
Aktuality

Zatočte s bolestí zad

Evoluční hubnutí - individuální cesta k optimální hmotnosti těla

Věnujte dárkový poukaz na služby a zboží. Poukaz vytvoříme na základě Vaší objednávky. Může být na jméno nebo na držitele, na vybranou službu nebo na odběr služby v uvedené hodnotě.

Nabízíme Vám službu – NORDIC WALKING – Severská chůze s hůlkami. Velmi vhodná pro zlepšování zdravotní kondice každého bez ohledu na talent, kondici i věk. Lekce vedou instruktoři vyškolení Českou asociací Nordic Walking.
Přijďte si Nordic Walking vyzkoušet – termíny výcvikových lekcí

Můžete využít i služeb naší provozovny v Praze 4, Na Bučance 7 (ze stanice metra Vyšehrad asi 300 metrů podél Kongresového centra vpravo).

Upozorňujeme na naše služby – vyšetření funkce nohy, individuální úpravu vložek do obuvi, speciální lékařské vyšetření kvality vlasů a posouzení příčin případných potíží s kvalitou vlasů a jejich růstem.

Pozvánky na další akce...

Copyright by JONA s.r.o. © 2004-2018. Všechna práva vyhrazena.